Potřebujete poradit s fakturou za rok 2023? Neváhejte nás kontaktovat.


KOLEKCE ORZE

KOLEKCE ORZE

Hledáte skříně, které nejenže dodájí vašemu prostoru šmrnc, ale také vám ušetří čas a energii? Nehledejte nic jiného než naše skříně řady ORZE, které jsou dodávány plně sestavené a připravené k použití ihned po vybalení.


KOLEKCE NATURO

KOLEKCE NATURO

Tyto skříně jsou ideální pro ukládání knih, hraček nebo jiných předmětů a jsou dodávány v krásném dekoru břízy nebo buku, který dodá každé místnosti nádech sofistikovanosti. Rám je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje odolnost a dlouhodobé používání.


KOLEKCE OFYS

KOLEKCE OFYS

Stoly řady OFYS jsou pečlivě vyrobeny tak, aby nabízely dokonalou kombinaci funkčnosti a stylu. Tyto stoly se vyznačují lehkým, ale robustním designem, díky kterému jsou ideální pro použití v různých prostředích, včetně tradičních i moderních kanceláří, domácností, veřejných prostor a vzdělávacích institucí.


KOLEKCE CUBO

KOLEKCE CUBO

Kolekce Cubo kombinuje funkčnost a individuální charakter v klasickém stylu.


KOLEKCE FRESH

KOLEKCE FRESH

Naše nábytková kolekce Fresh umožňuje optimální přizpůsobení místnosti a zároveň dává lehkost.


Kolekce CLASSICAL

KOLEKCE CLASSICAL

Osvědčená kolekce nábytku CLASSICAL. Jedná se o velmi funkční řadu, která umožňuje neomezené kombinace barevných prvků a velkou plochu úložného prostoru.


KOLEKCE FANTASY

KOLEKCE FANTASY

Kolekce FANTASY se skládá ze čtyř setů: FARMA, MOŘE, HRAD a SAFARI. Protože jsou založeny na modulech, nabízejí svobodu uspořádání. Každá sada se skládá ze stejných modulů – liší se pouze dekorativními zadními deskami a předními dveřmi.