Rádi bychom Vás touto cestou informovali, že na základě rozhodnutí vlády z 23.8.2021 mají pojištěnci v ČR i v září testování hrazené ZP a můžeme tedy školám znovu nabídnout přesnější a komfortnější RT PCR testování ZDARMA A BEZ ADMINISTRATIVY.

„Zdarma, rychle a bezpečně…s oficiálním výsledkem“

VÝHODY MOBILNÍHO RT-PCR TESTOVÁNÍ POSKYTOVATELEM ZDRAVOTNÍ PÉČE:

POUZE DVAKRÁT: Povinné RT-PCR testování stačí pouze 2x.

ZDARMA: Pojištěnci mají i v září nárok na RT PCR i Atg testování ZDARMA.  Není třeba žádat o příspěvek MŠMT.

BEZ ADMINISTRATIVY: Žáci a studenti obdrží oficiální potvrzení o výsledku testu zaneseného do ISIN a škola seznam testovaných od poskytovatele zdravotní péče.

JEDNODUŠE: Odběry provádí v jednotlivých třídách zdravotní sestra s minimálním zatížením pedagogů a narušením výuky.  Stačí nám pouze seznam z „bakalářů“.

SLUŽBY NAVÍC: Školám navíc dále nabízíme 1x týdně přítomnost sestry pro antigenní testování žáků a studentů, kteří by měli zájem o získání oficiálního výsledku pro své další potřeby (např. kroužky apod.). Nově platí antigenní test 7 dnů.

ŠETRNĚ A BEZPEČNĚ: Odběr na PCR se provádí naprosto šetrně a bezpečně z úst ze slin na štětičku (lízátko), ne „plivacím“ odběrem.

TISÍCE SPOKOJENÝCH KLIENTŮ: Naši službu v minulém roce využily školy po celé ČR a celkově jsme otestovali desítky tisíc žáků a studentů.  Reference naleznete dole v tomto textu.

Neváhejte nás kontaktovat s případnými otázkami či k naplánování testování ve Vaší škole.

Pro více informací nás nevájte kontaktovat. petona@petona.cz +420 775 689 518