Děkujeme za spolupráci všem školám, rodičům, žákům a studentům, kteří dneškem splnili povinné testování s našimi zdravotníky metodou RT-PCR!

Na zbytek září (a případně dále) školám poskytujeme zdravotnické týmy pro umožnění bezplatného dobrovolného RT-PCR a ATG testování žáků a studentů neinvazivní metodou hned po vyučování.   Zajišťujeme tak plné krytí do konce září na všechny dny pro veškeré aktivity.  Zdarma a bez organizačních nároků škola ušetří rodičům čas a starosti s testováním.  Navíc se mohou na místě otestovat i rodiče a zaměstnanci školy.

  • Škola pouze vyhradí prostor a čas pro testování (např. ve vestibulu každé pondělí od 11.30 do 15.30).
  • Objednávání na testování a další komunikace s rodiči probíhá napřímo s našimi konzultanty.
  • Testování provádějí kvalifikovaní zdravotníci neinvazivní metodou.
  • Výsledky testů jsou zaneseny do ISIN a generují oficiální potvrzení/certifikáty.

PŘÍKLAD: Škola naposledy povinně testuje žáky 6.9. (PCR test platný 7 dní), nebo 9.9. (ATG test platný 3 dny).  Následuje bezplatné dobrovolné testování: 13.9. a 20.9. RT-PCR test s výsledkem tentýž den a platností 7 dní. 27.9. ATG test s výsledkem za 15 min s platností 3 dny až do 30.9.

V odkazu dole naleznete vzor objednávkového formuláře, v němž si rodiče případně budou testování objednávat (tento vzor neodesílá objednávku).  Objednávkový formulář v případě zájmu upravujeme pro každou školu na míru.  Škola následně rozešle nabídku s objednávkovým formulářem rodičům a veškerá další komunikace probíhá napřímo mezi rodiči a námi.

Odkaz na vzor objednávky: https://forms.gle/pRFtvtGxhR63pSUWA

Službu zajišťuje PETONA CZECH s.r.o. ve spolupráci se zdravotnickými zařízeními schválenými MZČR pro testování onemocnění Covid 19.

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na +420 775 689 518.